CRAZY AS HELL!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRAZY AS HELL!!

So funkin' crazy!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Prisimink mane/Remember me

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Genesis
Where did all the time go?
Genesis


Amžius : 28
Miestas : Tumbačka
Pranešimų skaičius : 150
Užsiregistravo : 2011-04-04

Prisimink mane/Remember me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prisimink mane/Remember me   Prisimink mane/Remember me Icon_minitimePir. 04 04 2011, 20:21

Prisimink mane/Remember me REMme_jpg_980x620_q95
Taileris patyrė didelę šeimos tragediją. Tai išmušė jaunuolį iš vėžių ir atrodo visas jo gyvenimas pakrypo velniop. Jo nedomina mokslai, santykiai su tėvu pašliję, jis visiškai nevaldo emocijų ir vis nusižengia viešosios tvarkos reikalavimams. Tailerio tėvas nesugeba rasti rakto į sūnaus širdį, o gal ir nelabai stengiasi. Skaudi tragedija pribloškė ir jį. Tėvas ir sūnus atitolo ir nežinia, ar kada nors atras kelią namo.
Taileris jau neturėjo vilties kada nors gyventi kaip gyvenęs, kol nesutiko jos – Elės. Jis net negalvojo apie meilę, tačiau ši mergina užgydo sielos žaizdas ir įkvepia Tailerį naujam gyvenimui. Vaikinas pamažu vėl atranda mažus gyvenimo džiaugsmus ir prasmę. Tačiau, deja, tragedijos iškyla iš užmaršties vandenų, tamsios paslaptys išaiškėja ir tai, kas anksčiau siejo Tailerį ir Elę, dabar gali tapti išsiskyrimo priežastimi.
Atgal į viršų Go down
Mentholla

Mentholla


Pranešimų skaičius : 120
Užsiregistravo : 2011-04-06

Prisimink mane/Remember me Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prisimink mane/Remember me   Prisimink mane/Remember me Icon_minitimeAntr. 05 03 2011, 17:38

Žiūrėjau. Patiko. Labai geras filmas. Toks romantinis ir susimastyt priverčia ^^
Atgal į viršų Go down
 
Prisimink mane/Remember me
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
CRAZY AS HELL!! :: ♦BLA BLA BLA♦ :: TELEVIZIJA :: ♥ FILMAI-
Pereiti į: